Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

                  Dönence Eğitim Kurumları Eğitim hayatına 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı’nda Denizli’mizde başlamıştır. Oturmuş, alanında yetkin, eğitime aynı pencereden bakan kadrosuyla gerek LGS gerek Matematik Olimpiyatlarındaki başarılarıyla kendini kanıtlamış bir kurumdur. Bunun yanı sıra sportif, sanatsal ve kültürel yarışmalara ve etkinliklere yer veren ve yeniliğe açık yapısıyla eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir.

                 Amacımız,  Atatürk ilke ve inkılaplarının öğrencilerimizin yaşamlarında değişmez bir yapı taşı olarak yaşamasını ve yaşatılmasını sağlamaktır. Bu amaçla kadromuz ilkokuldan itibaren hem eğitim hem de sınava odaklı yapısıyla öğrencilerimizi yaşama ve eğitim-öğretim hayatlarına en iyi şekilde hazırlamayı ilke edinmiştir.

                 Ders dışındaki etütlerimiz ve derslerimiz, eğitimde eşitlik ilkesinden yola çıkarak tamamlayıcı ve destekleyici nitelikte yapılmaktadır.

                 Öğrencilerimize disiplinli, planlı ve yaşamda başarı kazanma odaklı bir çalışma programı ile eğitim vermekteyiz.

                 Bütün bu yaptıklarımızın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Siz değerli velilerimizi Dönence ailesinde görmekten mutluluk duyarız!